• Kaseta Filtracyjna do oczyszczacza AP077W

197.89
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 12
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 12
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 35
Kurier (Pobranie) 40
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.6 kg

Zamówienie telefoniczne: 33 443 68 00

Zostaw telefon

Kaseta filtracyjna do oczyszczacza WARMTEC AP077W

 

Kaseta Warmtec AP077W

Filtr wstępny zatrzymuje na swojej powierzchni większe zanieczyszczenia tj. kurz, włosy i sierść, przez co przedłuża żywotność filtra HEPA. Filtr wstępny można płukać lub odkurzać - nie trzeba go wymieniać, co wydatnie obniża koszty eksploatacji sprzętu.

Filtr HEPA H13 zatrzymuje co najmniej 99,97% cząstek o wielkości 0,3 µm oraz do 95% cząstek od 0,1 do 0,3 µm. Większość bakterii ma rozmiary między 0,35-10 µm, więc filtr HEPA skutecznie je wychwytuje. H13 zatrzymuje też roztocza, wirusy, grzyby i wiele innych drobnych cząstek niewidocznych gołym okiem.

Filtr węgla aktywnego z sypkim złożem jest jednym z najwydajniejszych filtrów węglowych dostępnych na rynku. Wynika to z dużej ilości surowca zastosowanego w filtrze. Mikroporowata struktura węgla wiąże związki chemiczne (np. formaldehyd), metale ciężkie zawieszone w powietrzu oraz niektóre gazy. Filtr węgla aktywnego eliminuje też nieprzyjemne zapachy (w tym dym papierosowy).

Kaseta filtracyjna

Sito molekularne inaczej filtr zeolitowy, wchodzi w skład kasety filtracyjnej (razem z filtrem węglowym i filtrem katalitycznym).

Podobnie jak filtr węglowy, materiał użyty do sita molekularnego posiada dużą ilość mikroporów, lecz o innej wielkości niż węgiel aktywny, przez co wyłapuje cząstki, które nie zatrzymały się na wcześniejszym filtrze węgla aktywnego.

Filtr zimnokatalityczny jest powszechnie stosowany jako pochłaniacz LZO (Lotnych Związków Organicznych), w tym formaldehydu.

W procesie zimnej katalizy nie bierze udział promieniowanie UV (w przeciwieństwie do fotokatalizy). W temperaturze pokojowej szybkość rozkładu w.w. związków na powierzchni filtra zimnokatalitycznego wynosi ok. 90%..

kod_produktu 5902605402768
waga 0,6 kg
model Kaseta Filtracyjna do oczyszczacza AP077W
kolor dominujący Niebieski
typ Do Oczyszczacza Powietrza
gwarancja 24 miesiące
rodzaj Filtr
pojemność -
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.