Ridomil Gold MZ Pepite 67,8 WG grzybobójczy - 100 g

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 41,00 zł 41.00
ilość szt.
Zyskujesz 1 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Agrecol
Kod produktu: 1022073
Pin It

Opis

Ridomil Gold MZ Pepite 67,8 WG - 100 g AGRECOL

Przeznaczony do ochrony przed chorobami grzybowymi:

  • ziemniaka,
  • winorośli,
  • tytoniu,
  • uprawianych w gruncie: pomidora, cebuli, brokuła, kalafiora, sałaty, roślin ozdobnych,
  • uprawianych pod osłonami: ogórka, roślin ozdobnych,

Zawartość substancji czynnych:

  • metalaksyl-M (związek z grupy fenyloamidów) - 3,8% (38,8 g/kg),
  • mankozeb (związek z grupy ditiokarbaminianów) - 64% (640 g/kg),

 Zwalcza:

  • fytoftorozę,
  • mączniaka rzekomego na roślinach ozdobnych,
  • zaraza ziemniaka,

Poradnik:

Okres od zastosowania środka do dnia, w którym na obszar, na którym zastosowano środek mogą wejść ludzie oraz zostać wprowadzone zwierzęta (okres prewencji): 6 nie wchodzić do czasu całkowitego wyschnięcia cieczy użytkowej na powierzchni roślin. Okres od ostatniego zastosowania środka do dnia zbioru rośliny uprawnej (okres karencji):  ogórek - 3 dni,  pomidor, ziemniak - 7 dni,  cebula, brokuł, kalafior, sałata - 28 dni,  winorośl - 56 dni,  tytoń - nie dotyczy.

Środek stosować przemiennie z fungicydami należącymi do innych grup chemicznych. 2. Warunkiem skuteczności zabiegu jest dokładne pokrycie roślin cieczą użytkową. 3. Nie stosować środka w czasie opadu deszczu lub przed spodziewanym deszczem. 4. Podczas stosowania środka nie dopuścić do:  znoszenia cieczy użytkowej na sąsiednie rośliny uprawne,  nakładania się cieczy użytkowej na stykach pasów zabiegowych i uwrociach

Środki ochrony mogą nabywać jedynie osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28 ustawy o Środkach Ochrony Roślin z 8 marca 2013 r.

Uwaga:

H317 – Może powodować reakcję alergiczną skóry. H361d – Podejrzewa się, że działa szkodliwie na dziecko w łonie matki. H410 – Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. EUH401 – W celu uniknięcia zagrożeń dla zdrowia ludzi i środowiska, należy postępować zgodnie z instrukcją użycia. P280 – Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy. P302+P352 – W przypadku dostania się na skórę umyć dużą ilością wody z mydłem. 

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia i przestrzegaj zasad bezpiecznego stosowania produktu wskazanych na etykiecie.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium