• Agrowłóknina biała 50 g/m2 - 1,6 x 20 m

Symbol: 1001060

Agrowłóknina biała 50g/m2 (wiosenna), jest najskuteczniejszym sposobem ochrony roślin przed mogącymi pojawić się jeszcze przymrozkami oraz dużymi skokami temperatur wiosną i jesienią. Produkt posiada stabilizację na szkodliwe działanie promieni UV, osłaniania, chroni, nasze plony przed wszelkiego rodzaju niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, może być wykorzystywana nawet kilka sezonów.

Brak towaru
40.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 12
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 12
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 35
Kurier (Pobranie) 40
Dostępność Brak towaru
Waga 1 kg
Zostaw telefon

Agrowłóknina biała 50 g/m2 - 1,6 x 20 m 

Agrowłóknina biała 50g/m2 (zimowa) to niezawodna bariera ochronna, zapewniająca roślinom kompleksową obronę przed szkodliwymi skutkami mrozów i wysuszających zimowych wiatrów. Dzięki swojej specjalnej konstrukcji, produkt ten został stworzony, by skutecznie przeciwdziałać ekstremalnym warunkom atmosferycznym, zapewniając roślinom bezpieczeństwo nawet w najtrudniejszych okresach roku.

Agrowłóknina biała 50g/m2 (zimowa) została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu optymalnych warunków dla roślin, niezależnie od pory roku. Jej stabilizacja na promienie UV sprawia, że skutecznie chroni przed negatywnymi skutkami działania szkodliwych promieni słonecznych, co jest kluczowe szczególnie w przypadku roślin narażonych na ekstremalne warunki pogodowe.

Nie bez powodu agrowłóknina biała jest uważana za niezastąpiony element w ochronie roślin wczesną wiosną, gdy mogą wystąpić niebezpieczne przymrozki. Dodatkowo, w zimie, szczególnie w bezśnieżne dni, kiedy rośliny pozbawione są naturalnej osłony, jaką jest warstwa śniegu, agrowłóknina stanowi nieocenione wsparcie w utrzymaniu odpowiednich warunków termicznych dla roślin.

Jedną z głównych zalet agrowłókniny jest jej zdolność do przyspieszenia okresu wegetacji roślin oraz ochrony siewek przed wypłukaniem z gruntu lub uszkodzeniem przez ptaki i gryzonie. Dzięki strukturze, która umożliwia przepuszczanie powietrza, agrowłóknina biała zapewnia nie tylko optymalne warunki termiczne, ale także chroni przed rozwojem chorób grzybowych.

Agrowłóknina biała podnosi temperaturę powietrza i gleby, co sprzyja szybszemu wzrostowi roślin oraz wcześniejszym i obfitszym plonom. Mikropory w strukturze pozwalają na kontrolowane odparowywanie nadmiaru pary wodnej, co dodatkowo wpływa na zdrowie i kondycję roślin.

Jej uniwersalność sprawia, że agrowłóknina biała (zimowa) znajduje zastosowanie nie tylko w ochronie roślin w ogrodach, ale także na tarasach i balkonach oraz w przypadku zimowania roślin w gruncie. Ponadto, zapewnia ona ochronę pni drzew i krzewów przed przymrozkami, niskimi temperaturami, wiatrami, gradem oraz zanieczyszczeniem pyłami.

Dzięki agrowłókninie białej (zimowej) rośliny mogą swobodnie rozwijać się, wzmacniając jednocześnie swój system korzeniowy i osiągając lepsze plony. To niezastąpione wsparcie dla każdego ogrodnika, który troszczy się o zdrowie i dobre warunki wzrostu swoich roślin.

Zalety agrowłókniny białej - wiosennej:

  • zabezpieczenie rośliny przed mogącymi się pojawić przymrozkami, skokami temperatur, wiatrami, gradem, zanieczyszczeniem pyłami
  • chroni przed utratą wody gruntowej
  • zabezpiecza przed rozwojem chorób grzybowych oraz przed szkodliwymi owadami, gryzoniami, ptakami
  • zapewnienia roślinom lepsze warunki wzrostu/ wcześniejsze i wyższe plony
  • wzmacnia system korzeniowy roślin

Dane techniczne produktu:

  • gramatura: 50 g/m2 - wiosenna
  • materiał: wykonana z polipropylenu
  • długość: 20 m
  • szerokość: 1,6 m
  • kolor: biały

Informujemy że na całkowitą długość produktu mogą się składać 2 kawałki o różnych długościach, które po złączeniu tworzą łączną długość.
W przypadku dostawy tego produktu w dwóch odcinkach dostaną Państwo nieco dłuższy odcinek na tzw zakładkę.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.