• O nas

 

Geneza nazwy IGLACO i początki firmy.

IGLACO jest obecne na rynku od 2008 roku. Pierwotnie firma zajmowała się produkcją ozdobnych roślin iglastych: iglaków, dlatego też nazwa IGLACO nie jest przypadkowa a wywodzi się z początkowej działalności firmy. Produkcja roślinna obejmowała cały proces: od ukorzeniania sadzonek w tunelach foliowych, przez szkółkowanie kontenerowe w kwaterach aż po uprawy gruntowe i plantacje dużych roślin

Od początku rośliny były oferowane przez internet w popularnych wówczas serwisach: allegro, aukcje24, gumtree czy tablica. Powstał również sklep internetowy iglaco.com z aspiracjami sprzedaży również poza granice Polski.

Klienci kupujący rośliny w iglaco.com coraz częściej pytali o nawozy, preparaty i inne akcesoria ogrodnicze . W odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych klientów oferta IGLACO systematycznie powiększała się o kolejne kategorie aż do obecnego poziomu.

IGLACO dzisiaj.

Lata doświadczeń i wymagania Klientów przyczyniły się do stopniowego rozszerzenia działalności oraz oferowanego asortymentu. Szybki czas realizowania zamówień, dogodne warunki transportu, przyjazna strona internetowa, zapewniają że IGLACO jest godnym zaufania partnerem dostarczającym kompleksowo zarówno poszczególne produkty, jak i całe zestawy produktowe w branży ogrodniczej.

Zatrudnienie:

Firma zatrudnia kilkanaście osób na umowę o pracę, które tworzą zgrany zespół zapewniając Klientom obsługę na wysokim poziomie.

Marki własne:

Prowadzimy również sprzedaż produktów pod markami własnymi:

CHEAPGARDEN - lekkie, tanie, szybko rotujące akcesoria ogrodnicze

PRIMEGARDEN - To produkty z tworzyw sztucznych: agrotkainy, agrowłókniny, siatki

IGLACO - Rośliny ogrodowe

Sprzedaż hurtowa:

Oprócz sprzedaży detalicznej prowadzimy również sprzedaż hurtową, zaopatrując centa ogrodnicze i sieci marketów DIY na indywidualnych warunkach. Dostawy są realizowane na paletach do poszczególnych marketów na terenie całej Polski (warunki współpracy). Dużą zainteresowaniem cieszą się produkty będące markami własnymi IGLACO

 

Perspektywy rozwoju

W kolejnych latach firma będzie systematycznie zwiększała oferowany asortyment. Umacniać pozycję na rynku Polskim, Czeskim i Niemieckim. 

 

 

Igalco.com dla Twojego ogrodu – zadowolenie Klientów to nasza misja!