• Pułapka na myszy i małe gryzonie 12 x 5,5 x 6 cm

Symbol: 1023002

Pułapka do łapania myszy i małych gryzoni. Pozwala na szybkie wyłapanie gryzoni , możemy łatwo pozbyć się myszy z naszego domu, piwnicy lub garażu. Jest to niezawodna metoda, gdy chcemy w sposób humanitarny wyeliminować z naszego otoczenia gryzonie lub gdy nie można zastosować trutek ze względu inne zwierzęta.

19.90
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 12
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 12
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 35
GLS 35
Kurier (Pobranie) 40
Dostępność Mało
Waga 0.05 kg

Zamówienie telefoniczne: 33 443 68 00

Zostaw telefon

Pułapka na myszy i małe gryzonie 12 x 5,5 x 6 cm

 

Wyjątkowa pułapka żywołowna przeznaczona do łapania małych gryzoni jak myszy czy nornice, zbudowana jest z zgrzewanej kraty stalowej o oczkach 6x6mm. Całość zainstalowana jest na drewnianej podstawce, która nadaje klatce dużą stabilność i wytrzymałość. Klatka żywołowna na myszy ma wymiary 12x5,5x6cm (z uchwytem do drzwiczek łączna wysokość wynosi 12cm).

Myszołapka działa na zasadzie specjalnej zapadni zamykającej się od zewnątrz. Drzwiczki zamykające blokowane są na specjalnym haczyku, na którym z drugiej strony wewnątrz pułapki zawieszana jest przynęta dla ofiary. Cała konstrukcja potrzasku na myszy jest bardzo dokładnie przygotowana. Wystarczy, że mysz delikatnie poruszy przynętą, a natychmiast dojdzie do zwolnienia blokady i zamknięcia się wyjścia. Pochwycony szkodnik nie będzie w stanie samodzielnie wydostać się z takiej klatki.


Jest to niezawodna metoda, gdy chcemy w sposób humanitarny wyeliminować z naszego otoczenia gryzonie lub gdy nie można zastosować trutek ze względu inne zwierzęta. Pułapka pozwala na szybkie wyłapanie gryzoni , możemy łatwo pozbyć się myszy z naszego domu, piwnicy lub garażu.

UWAGA: „Oferowane przez nas pułapki żywołowne są zgodne z normami wskazanymi w Rozporządzeniu Ministra Środowiska z dnia 29 września 2009 roku w sprawie stosowania pułapek żywołownych. Pułapki nie ranią i nie okaleczają zwierzęcia, posiadają zabezpieczenia uniemożliwiające wyjście drapieżnika z pułapki, rozmiar klatki jest dostosowany do wielkości drapieżników oraz zapewnia prawidłowość działania mechanizmu zapadkowego na ich ciężar".

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.